O nas

TALLONE

Tallone to moja propozycja dla eleganckich i wymagających kobiet, które chcą ocalić piękno swoich szpilek.

Stworzyłam je dla Was i dla siebie. Paulina Langowska

O MNIE

Gdyby Issak Newton nie usiadł pod jabłonką, z której spadło jabłko, nie odkryłby grawitacji. Gdyby moja praca nie polegała na jeżdżeniu samochodem na biznesowe spotkania, nie wynalazłabym produktu, który pokochało wiele kobiet.

Najlepsze pomysły nie rodzą się w fotelu, lecz w działaniu. Przez wiele lat pracowałam w korporacji na stanowisku, które wymagało ode mnie perfekcyjnego wyglądu, codziennych podróży służbowych, a wszystko w dynamicznym tempie, gdzie czas był na wagę złota.

Za każdym razem, kiedy kupowałam nową parę butów, obiecywałam sobie, że wsiadając do auta, będę zmieniać obuwie. Ale takie postanowienia działają przez tydzień, może dwa, a potem pośpiech bierze górę. I oto zaczynam kolejne spotkanie biznesowe, chowając stopy pod krzesłem, żeby nikt nie koncentrował się na moich butach. Tak powstał pomysł na nakładkę na obcas .

2015

patent

Patent

2017

Podpisanie umowy

Umowa o dofinansowanie

 

2018

produkt

Narodziny produktu – okazuje się zbawiennym rozwiązaniem dla tysięcy Polek.

Nakładki na obcasy Tallone stają się tak samo oczywistym elementem wyposażenia torebki jak telefon, chusteczki higieniczne czy szminka.

 

Nie wiesz

czy potrzebujesz nakładek na obcasy Tallone?

Sprawdź, czy znasz choć jedną z tych sytuacji

Galeria zdjęć

Słuchamy was


Zamów już teraz
Realizacja:

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.